SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piaggo mp3 RL 400cc
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
Lloji :
Piaggio
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
128052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Piaggo mp3 400 kubik
viti 2008
shum i mir shum stabil motorr me 3 rrota dy para edhe 1 mrapa shum i jeshum edhe shum i rahatshum per vozitje shum i shpejt harxhime te vogla.
motorri sa po ardhur nga franca ju mir presim bler serioz
motorri esht per njerz qe enjohin ket seri te motorrit
motorri esht gjendje profekte dhe shum i dallum nga te tjeret.
per ma shum info. 0037744547396
Informata rreth publikuesit
Gjimm
Lipjan
044547396
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »