SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
12,345,678
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1988
ID e produktit :
128060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes 250 naft ësht shum i rujtum viti i prodhimit 1988 regjistrimi i ka skadu Qmimi 1300

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
S
Prishtinë
049455191
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »