SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto 1.9 diesel viti 2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2000
ID e produktit :
128074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shum te mire e mbajtur shum mir dhe gjith sherbimet e kryera. Mbyllje me buton timon me opsione per parkim mbyllje xhamash me buton sistem frenimi abs 4 rrotat etj.

Kontaktoni ne whatsapp +4915770974342
Informata rreth publikuesit
Nuredin
Hamburg, Germany
004915770974342
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »