SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 Xhip
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
41,179
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1990
ID e produktit :
128079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 xhip 1.9 4x4
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Deçan
045 939 997 049551242
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »