SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Boxer 049232300
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
128082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Klim etjēPostuar nëpërmjet celularit.049232300 Ramiz Sefa
Informata rreth publikuesit
Orhan sefa
Pejë
049131342
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »