SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tauran 2.0 tdi
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
128083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
tauran viti:2004 full oprema

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Narbid
Bosna, Federation Of Bosnia And Herzegovina, Bosnia And Herzegovina
045684858
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »