SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pezho 306
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
128084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pezho 306 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uran
Kosova E Madhe, Elbasan, Albania
045605932
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »