SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart Fortwo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2002
ID e produktit :
128089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes SMART FORTWO i sapo ardhur nga CH rexhistrimi i par ne ks ,ne gjendje shum perfekte vetura posedon extra Xenon bixnon , hallogenke xenon,Klim , panoram ,Radio Usb , dhe 4 goma te reja MS dhe te gjitha serviset e kryera per me shum . Viber , whatsapp , +37744408636 Vetura shitet Pa Muzik . NDRRIM I MUNDSHEMPerparim:

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pimi
Prizren
044408636
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »