SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '17
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
128103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Touran 2007 2.0 124KW/170PS TDI me tabela RKS automatic tiptronik DSG Navi gjysmë lekure full extra etj.
VIBER: 37744996123
Informata rreth publikuesit
Ergim
Ferizaj
044996123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »