SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 1.9
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
128112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4. 1.9 tdi viti prodhimit 199990 pies. diezel harxhit 4 litra per 100km. posedonklimeamortizera gasnitempomat airbage shum tjera shitet urgjentisht mundeni me kontaktu ne ket numer 045 362036 si dhe ne viber 0038631540412

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
MiRi
Kozica
049150938
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »