SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toyota Hiace 2.7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt
Lloji :
Toyota
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
360,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
128116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toyota Hiace 2004 - 2.7

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Therandë
049669936
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »