SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Alte XL 2008
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
128122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Altea 2008 2.0 tdi Full ekstra pa dogan049273732

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
irfan
Prishtinë
049273732
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »