SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5 1.9 disel 2005
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
128127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 5 1.9 200 mi km osht tip top dy dyr ket ver vjen ks per her tpar qmimi 3800 nr kontsktus viber +41768223640 tabela zvicrres osht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kema
Zürich, Switzerland
+41768223640
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »