SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Shkoda Fabia 2004
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Skoda Fabia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
103,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
128130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shkoda Fabia 2004 benzin 1.2 ,shum e ruajtur vetem 100000 te kaluara,regjistrimi i par ne ks, e ardhur nga Gjermania.Bejm edhe ndrrim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Gjilan
044781033
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »