SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz S Clase 320 CDI
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2001
ID e produktit :
128138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj mercedes benz s 320 Cdi viti prodhimit 2001 asht full extra ka duplo gjam senzor elkur komplet navi masazh etj rigjistrim deri me 24.04.2017 pres blers serioz flm per mirkuptim viber +377 44 456 797

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gramos
Prishtinë
044 456 797
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »