SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 sport 4 motion
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
117,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
128144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 sport 4 motion
Vetura posedon Liber servisi 117000km
2 Qelsa
Fellne alumini 17"
Auto Hold (Freni Dores)
Senzor parkimi
Navigacion radio origjinale
Park assist
Goma M+S 4X4
E posa ardhur nga Zvicrra
Me dogan dhe regjistrim
Te gjitha serviset e kryera me rregull (vaji,filterat,rrypi dhamzor...etj)

Ndrrim bej vetem me Golf 6 GTDPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enes
Gjilan
044796194
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »