SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 118d
Çmimi fillestar :
€7,000.00
Ju kurseni :
€140.00 (2% zbritje)
Çmimi :
€6,860.00 Çmimi rritet në €7,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
128146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 118d 2005 ne gjendje shum te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prishtinë
044385538
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »