SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VW -04
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
128156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf V i ardhur nga Zvicrra pa dogan per ma shum kontaktoni 044-124-184
Informata rreth publikuesit
Altin
Lipjan
044124184
Ribar I Madh [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »