SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Scenic RENAULT -05
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
128157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault scenic ne gjendje te rregullt me dogan
Informata rreth publikuesit
Altin
Lipjan
044124184
Ribar i madh [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »