SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 2011
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
128161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasat 2011 1.6 dizell 77kw ne gjendje shum tmir rigjistrimi pare ne ks bojm ndrrim me audi a4 viti 201o e 2011 .2012 per informata kontaktoni tel 044740787 jumirpresim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Doni
Munich, Germany
044740787
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »