SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Corsa 1.3 dizell
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
128173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa 1.3 dizell,viti i prodhimit 2005.Posedon klim,xhamat e pare elektronik,centrall.
Per me shume info 044-189-993 ose viber +37744888892.
Informata rreth publikuesit
*****
Prishtinë
049709100
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »