SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf IV
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
128175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf IV Manual 1.9 TDI Edition Dritat mrapa LED, DVD me prekje (Touch) ne gjendje te rregullt Regjistrim deri me 3Janar 2017Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Dečani
049 179 003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »