SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Honda
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
125.00
ID e produktit :
128186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Honda 125cc -89

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mendrit
Lipjan
044-312-123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »