SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Aveo 1.2 Benzin
Çmimi :
€6,550.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Chevrolet Aveo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
65,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
128211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te rregullt vetem nje dor ka vozitur servisi i ber ne Prishtineteservisi I autorizuar SIQANI dhe ne Shkup OLIPMIA. Gomat i dimrit i posedon. Hargjon Benzin: 5.5 l / 100 km eshte shum ekonomik.

Munde te kontakotni : 049 834 422
Informata rreth publikuesit
Arianit
Prizren
049834422
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »