SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
128217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 3.0 v6 benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
Therandë
044938403
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »