SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet caddy 2007 - 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '17
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
128222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet caddy
Posedon:
Motori 1.9 kw 77 105 ps
Numeri i ulseve 5
Numeri i dyrve 5
Gomat e reja te veres
Servisin e kryer
045 894 273 ose
044 178 074


pa dogan
Ndrrues i shpejtesive 5

xhamt elektronik
Abs
pasqyre elektronike

Hidraulik
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samed
Podujevë
045 894 273
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »