SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 250 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
430,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1989
ID e produktit :
128225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 250 D Eshte shume i rujtun Dizel - 1-vit regjistrimKarrika me nxemje Servis ne muajin qeshor Nr - kontaktus 044-253-629 ose Viber 049-17-66-77

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Pejë
049176677
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »