SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
128237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderrohet Audi A6 3.0 quattro full extra keyless(ndizet dhe fiket pa qels) , lekur fellne etj

Viber +37745510710Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Amsterdam, Netherlands
+37745510710
Amsterdam, Netherlands [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »