SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat doblo
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Fiat Doblo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
128242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pikapin ne gjendje te mir teknike dhe optike 2001 viti prodhimit 1.9 motorrin i thjesh me klim dyrt i qelen ne te dya ant edhe mbrapa regjistrimi par ks sigurim ka edhe 10 muj qmimi 1850
Informata rreth publikuesit
Dardan
Paris, France
Paris, France [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »