SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf4 1.9
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
128243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf4 1.9 di tkuqe 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
Hodonovci
045696852
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »