SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Psh sharon 1.9 viti 2003 Tdi me 3 Tkuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Lloji :
AC Cobra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
128244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Psh. Sharon 1.9 viti 2003 tdi me tri tkuqe ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Gjilan
045886072
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »