SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz E220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1998
ID e produktit :
128245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shec mercedes benz E220 automatik viti i prodhimit 1998 esht ne gjendje krejtsisht te rregullt çmimi sipas marrveshjes Numri i telefonit:049-277-952 Viber:+38649277952

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Mitrovicë
049277952
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »