SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes-Benz 190E
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
199,078
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
128246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e tipit Mercedes-Benz 190E ne gjendje perfekte teknike.Vetura eshte me ngjyr HIRI METALIKE poashtu ka 4 goma te mira te veres+ 4 goma të dimrit, Me fellne 15 inch TITAN.Vetura leviz me karburant BENZIN por edhe me GAS(plin). Brenda eshte shum e ruajtur poashtu e ka edhe sistemin e zerimit të ri me zmadhuez te zerit PIONER dhe audioplayer KENWOOD, i cili ka mundesin e lidhjes se kasetofonit me telefonin tuaj.Per me shum detaje mundeni me pa edhe nfoto gjithashtu me kontaktu me pronarin ne numrin: 044-264-000 ose VIBER +37744264000.Qmim i volitshem.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
044264000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »