SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 330d 3.0 FACE LIFT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
BMW 330D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
128249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW E46 330d 3.0 ne gjendje perfekte I padoganuar i posa ardhur nga CH Kontaktoni ne 044 671 174

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Kamenica, Kosovo
044671174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »