SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2.0
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
128253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 2.0 CDTI ECOTEC ne gjendje te rregull me servis te kryer.ka komanda ne timonPostuar nëpërmjet celularit.
Qmimi i Diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
+37744434063
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »