SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw pasat 1.9 tdi viti 2003 i po sa ardhur
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
128258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasatin 1.9 tdi po sa ardhur ne gjendje shum te mir klimatronik shiber timon tresh 6 shpejci 96 kw 131 ps rrypin dhomzor te posa ndrruar km i ka 220 mij di tkuqe per mashum edhe viber +38649622161Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nexhat
Pejë
049 811 247
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »