SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet: Mercedes Benz C220 CDI s203-Modeli viti 2005 FACELIFT
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
294,000
Motori (kubik) :
2148.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
128273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet, Mercedes Benz C220 CDI i vitit 2005. Kombi T-Model S203, Ulset Lekur e Zez me nxemje, Klimatronik-AUTO, Automatik-Tiptronik, FACELIFT, CLASSIC versioni, RAdio-CD, Tempomat, 150PS, Sensor Parkingu Para dhe mbrapa, gjama elektrike para dhe mbrapa
Informata rreth publikuesit
Erzen
Deçan
+41762259320
Zvicer, Solothurn, Olten [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »