SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet fiat punto 2005 I posa ardhur nga gjermania
Çmimi :
€1,390.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
126,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2005
ID e produktit :
128309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat punto 1.2 benxin 2005 i po sa ardhur nga gjermania vetura posedon klim funsionale city sistem gjamat elektronic ne gjendje te rregultPostuar nëpërmjet celularit.044322325 viber 0037744322325
Informata rreth publikuesit
Faton
Gjilan
049322325
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »