SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes VW T5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '17
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
128328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW T5 viti:2006 Motorri:1.9
Regjistrim deri 12.07.2017
Me mundesi ndrrimi me naj vetur te vogel
Informata rreth publikuesit
Xili
Deçan
049357299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »