SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
97,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
128332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Tiguan 2.0 Automatik viti prodhimit 05/12/2011 Autoparking senzora parking Panoram Bèj ndrrim me Golf 5/6 Nr tel 044262990
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049541809
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »