SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo C30 2.0 D viti 2008 nga dora e parë !
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
Volvo C30
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
128351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volvo C30 2.0 D nga viti 2008 nga dora e parë !
kryer Vetëm para Shërbimit ca.300km xxxxl .
- Koha
- Brakes komplet para dhe mbrapa
- tufë
- V- rripa
- Të drejtë para Wheel
- Vaj Motor dhe Klimaservise dhe më shumë!

Për më shumë informacion, ju kërkoj të më kontaktojnë .
në lidhje me çmimin që ne mund të flasim për
gentin.luma@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Gentin
Qytet [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »