SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOUAREG 3.0 TDI BLUEMOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
VW TOUAREG
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
128354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 usle , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur te zez , ulset elektrike dhe memory , ulset me ngrohje ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , bordkompjuter ,
navigacion GPS TV HD , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
tempomat , abs , esp , radio CD SD CARD , dritaret elektrike ,
airbag , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-touareg-3-0-tdi-bluemotion 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »