SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi S3 TDI Disel Manual
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Lloji :
Audi S3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Xham Dielli, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
128386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Servisin e krym me te gjitha edhe rrypin dhembzor me fellne origjinale,regjistrim ka deri me 15/03/2017.
Mundesi ndrrimi dhe bleresi te jet serioz kontaktoni prej ores 07 deri ne oren 22:00 nr kontaktues 045 353 000 mundeni te kontaktoni edhe permes viber dhe whatsapp
Informata rreth publikuesit
Klina√
Kosovo
+32000
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »