SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
128391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 1.6 turbo dizel Rks 26.10.2016 Karrika e gollf 3 Servisin e krym Kontakto ne viber +38649626558

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
045612444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »