SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Omega B 2.5 dizell 2003 me 11 muj regjistrim
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Lloji :
Opel Omega
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
128394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Omega 2.5 Turbodiesel 150 PS
FULL EXTRA !!!
Motorrin e ka me zingjir shpenzimet minimale 5 litra kurse ne qytet 7-8 litra
Posedon :
Regjishtrim deri ne maj 2017 .
Baterin e re ne garancion
4 gomat e reja m+s
Xhamat elektrike
Pasqyret elektrike plus me nxemje
Dritat xenon
Tempomat
Abs
Esp
Klimatronik
Airbag
Boardkompjuter
Navigacion
Censora te shiut
Shanzer 4 CD plus zhvoshnikat e ri
Vetura eshte ne gjendje te mire teknike te gjitha servisat e sapokryera per 10.000 km
Vetura nuk eshte e aksidentuar dhe garantojm ne dokumenta
VETEM BLERES SERIOZ
kontaktoni : 044 572 791
Informata rreth publikuesit
ARTI
Gjakovë
044572791
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »