SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAZDA 3 - 1.6 CDTI Diesel 2005
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Lloji :
Mazda 3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
128398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen MAZDA 3 , viti i prodhimit 2005 ,
1.6 CDTi Diesel , ne gjendje shume të mirë.
- klimatronic
- 4 goma te reja per dimer
- fellne 16-she
- hargjime minimale
- regjistrim edhe 10 muaj

Çmimi 4300 EURO
Informata rreth publikuesit
Guxim
Pristina
Lagjja e Spitalit , Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »