SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Mercedes Bclass Automatik+tiptronik-RKS
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
128421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes B 180 CDI motorr me zingjire
MODELI -CHROME
Viti i prodhimit :2008
AUTOMATIK -TIPTRONIK me 7 shpejtesi +R
I rexhistruar RKS deri ne mujin e 2 te 2017
I servisuar dhe i mirembajtur rregullisht ne servise te autorizuara
Ne gjendje teknike perfekte

*VETURA POSEDON:
•Klimatronik
•Abs
•Esp
•Mbyllje qendrore +2 QELSA
•Airbag ne tere veturen
•Tempomat
•Komanda te radios ne timon
•Komanda te bordit
•4 xhamat elektronik
•Pasqyret elektronike
•Pasqyret palohen ne menyre automatike
•Dritat me llupe
•Drita te mjegulles
•Senzora parkingut para mbrapa
•Mbeshtetese dores para mbrapa
•Fellne me goma te reja posa te vendosura SAVA M+S
•2 Qelsa

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike
I mirembajtur jashtezakonisht mire
I rujtun ne enterier poashtu ne pamjen e jashtme
Punon shume mire pa asnje defekt
Perkthimi behet menjehere

QMIMI:8400

KONTAKTO NE :044-240-801 ~~~~~044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL~BREGU I DIELLIT
Informata rreth publikuesit
KORABI
Prishtinë
044922633
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »