SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a3
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
128425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 2009 ne gjendje te rregullt me servis me dogan 1.9 diesel 6 shpejtesi manual ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avni
Prishtinë
0449992236
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »