SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet skuteri 125cc
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,400
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2008
ID e produktit :
128430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuteri rodeo 2008 ne gjende shum te mir vertetohet i punojn te gjitha doganen e pagume

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Almir
Besianë
049450412
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »