SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mitsubishi Pajero
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Lloji :
Mitsubishi Pjaero
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
128
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
128434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitsubishi Pajero Rrallyart 3.2 Diezel Automatik Tiptronik Pa dogan i sa po ardhur ne Kosov Posedon Navi Tmadh DVD Me 7 Ulse Ulset Lekur + Me Nxemje + Me Levizje Me Rrym Para Mrapa Klimtronik Panoram Ngjyr Te zez Mat Me Praga DVD para Dhe Mrapa Gjama Te Zi Drita te Mjegulles Ne Gjendje Shum shum Te mir me te gjitha serviset e kryera Alufellne me goma te mir Me Romus Gjama 4 Me Rrym Per Me shum Na kontaktoni ne Mob ; + Viber +352661509518 Gjinde ne kosove
Informata rreth publikuesit
Leonard
Prizren
044564056
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »